227 föremål
Skåp, 1700-tal.
1d
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 1 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Lindberg, väggplakett, Gustavsberg.
1 tim 8m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
6d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1 tim 18m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Englund, vas, graal, Orrefors Gallery, 1986.
1d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1d 5 tim
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, båt, Kosta Boda.
6m 21s
5 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslystrar, ett par, 1800-tal.
1 tim 42m
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Erik Höglund, ljuskrona, Boda Smide.
24m 21s
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, "Medor", armbandsur, 23 mm.
4d 4 tim
2 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
5d 2 tim
Annika Masolle, Utan titel.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK