Kan inte nå servern
 
1456 föremål
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
5d 15 tim
Matta, Heris, ca 390 x 305 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
5d 15 tim
Matta, Nain, ca 313 x 205 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Borg, Liggande älg.
5d 18 tim
Axel Borg, Liggande älg.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
2d 14 tim
Matta, Keshan, ca 381 x 292 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
14 000 SEK
William Wegman, "Friends".
7d 14 tim
William Wegman, "Friends".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Sjölund, "Reportage".
2d 11 tim
Stig Sjölund, "Reportage".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
2d 12 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 15 tim
Matbord, 1960 -tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
5d 18 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
15 tim 31m
Linn Fernström, "Livsdragkamp".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
1d 18 tim
Kjell Engman, objekt, 2 st, Kosta Boda.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
4d 16 tim
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
3d 8 tim
Hermès, scarf, "Dies et Hore"/"Astrologie".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
2d 13 tim
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
1d 17 tim
Gallerimatta, slätväv, ca 300 x 82 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
5d 17 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring 14K guld med rökkvarts.
14 tim 53m
Ring 14K guld med rökkvarts.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
13 tim 35m
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
2d 11 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
1d 14 tim
Einar Jolin, Rovfågel vid havsbandet.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 16 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
6d 14 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
15 tim 11m
Matbord, 1960-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
4d 14 tim
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
15 tim 47m
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
6d 15 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
3d 11 tim
Jan Kenneth Weckman, Utan titel.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.