Kan inte nå servern
 
186 föremål
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
1d 1 tim
Coasters, ett par, silver, London, 1807.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Silver, 5 delar, 1900-tal.
1d 1 tim
Silver, 5 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
3 tim 45m
Skål på fot, silver, GAB, Stockholm 1928.
Aktuellt bud
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
55m 7s
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
5d
Georg Jensen, skål, silver, Köpenhamn 1933-44.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
4d 21 tim
Chanel, Tote bag, 2009-2010.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.