173 föremål
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 22 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
21 tim 15m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3m 3s
Annika Masolle, Utan titel.
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK