Kan inte nå servern
 
173 föremål
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
2d 22 tim
Vas, porslin, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
3d
Arabia, muminmuggar, 7 st, Finland.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
6d 1 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.