100 föremål
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
4d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Annika Masolle, Utan titel.
3d 23 tim
Annika Masolle, Utan titel.
350 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 tim 2m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
5d 21 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brita Heilimo, Krabbor.
19 tim 51m
Brita Heilimo, Krabbor.
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 22 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
1 tim 44m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK