Kan inte nå servern
 
1509 föremål
Bord, 2000-tal.
4d 10 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 7 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Mässingsgryta.
5d 6 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.