335 föremål
Skål silver 1900-tal.
3d
Skål silver 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
1 800 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
16m 39s
Boksnurra, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bestick, 21 st, silver, 1900-tal.
4d 23 tim
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK