1386 föremål
Skåp, jugend, 1900-talets början.
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Humberto Cozzo, Fotbollsspelare.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Swatch Olympic Legends Special.
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Dahl, Kurtis.
3d 4 tim
Peter Dahl, Kurtis.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1960-tal.
3d 3 tim
Sekretär, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, funkis, 1900-talets första hälft.
1 tim 5m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Per Mårtensson, "Untitled" (#81).
6d 3 tim
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
7d 6 tim
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lennart Rodhe,  komposition.
7d 6 tim
Lennart Rodhe, komposition.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1950/60-tal.
6 tim 31m
Taklampa 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hjalmar Grahn, "Blommor i blå vas".
4d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
5d 5 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, ca 245 x 205 cm.
1 tim 23m
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
5d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa, 1970/80-tal.
5d 2 tim
Bordslampa, 1970/80-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Siri Derkert, Porträtt.
5d 4 tim
Siri Derkert, Porträtt.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hurtsar ett par 1960-tal.
1d 4 tim
Hurtsar ett par 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1900-talets första hälft.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
2d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Michael Qvarsebo, "Henrik VIII".
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "For Lisa".
4d 6 tim
Sandro Chia, "For Lisa".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sandro Chia, "Spirit".
2d 4 tim
Sandro Chia, "Spirit".
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Marc Chagall, färglitografisk affisch.
4d 6 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Riggert Munsterhjelm, Landskap.
6d 5 tim
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtöljer, ett par, 1979.
4d 4 tim
Fåtöljer, ett par, 1979.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Le Monde du Polo".
5d 5 tim
35 EUR
Utropspris
250 EUR
Gunnar Norrman, svartkrita.
6 tim 27m
Gunnar Norrman, svartkrita.
444 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jordglob 1900-talets andra hälft.
2d 3 tim
444 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bröderna Andersson, soffa, "Andrew",
3d 4 tim
450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PG Thelander, Kossa.
6d 5 tim
PG Thelander, Kossa.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
3d 4 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, Bygata.
5d 4 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cartier, clutch, 1984.
5d 4 tim
Cartier, clutch, 1984.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Engelsk konstnär, 1800-tal, Vid Dovers kust.
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
3d 3 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Liggande modell.
5d 3 tim
Timo Solin, Liggande modell.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK