61 föremål
Takkrona, Empire-stil, 1900-tal.
3d
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
4 tim 14m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 23 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 22 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
2 tim 22m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Key L. Nilson, Skolgossar.
4d 22 tim
Key L. Nilson, Skolgossar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
3d
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska.
6d 3 tim
Gucci, väska.
140 EUR
Utropspris
300 EUR
Kuutti Lavonen, "Rastas" (Trasten).
5d
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK