Kan inte nå servern
 
124 föremål
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 4 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
3d 1 tim
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 2 tim
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
2 tim 41m
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
4d 5 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
2d 3 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.