Kan inte nå servern
 
12 föremål
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.