134 föremål
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
12 tim 34m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 13 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 13 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 9 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
11 tim 40m
Eldskärm, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 11 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 7 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 12 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 13 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK