139 föremål
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
1 tim 41m
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 23 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
20 tim 38m
3 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
23 tim 37m
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 1 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 19 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
23 tim 25m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Täbriz, ca 370 x 285 cm.
3 tim 13m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK