141 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
3d 7 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
9 tim 47m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
3d 8 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
1d 7 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
6 tim 49m
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 9 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
1d 7 tim
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
5d 3 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
1d 4 tim
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
4d 8 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK