Kan inte nå servern
 
177 föremål
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
4 tim 4m
Matta, sk Royal Keshan, ca 420 x 290 cm.
Aktuellt bud
10 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
1d 9 tim
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
2d 7 tim
Stig Blomberg, skulptur.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
4d 7 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.