Kan inte nå servern
 
94 föremål
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 1 tim
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
1d 2 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
2d 21 tim
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
5d 3 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängstomme, östafrika, sent 1900-tal.
6d
Sängstomme, östafrika, sent 1900-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
2d 23 tim
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Olof Arén, "Blomsteräng".
2d 3 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
2d 21 tim
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
3 tim 35m
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 3 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
5d
Bernard Halck, bägare, silver, Halmstad 1765.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
2d 23 tim
Matta, Meshed, ca 303 x 205 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stol, allmoge.
7d 5 tim
Stol, allmoge.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.