Kan inte nå servern
 
95 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
22 tim 33m
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
23 tim 39m
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
1d
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
1d
Ring, 18K guld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
1 800 EUR
Utropspris
3 000 EUR
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
2d 22 tim
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
3d
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 23 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
6d 2 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
6d 2 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.