Kan inte nå servern
 
95 föremål
Makode Linde, "Phantom Blot".
23 tim 25m
Makode Linde, "Phantom Blot".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
23 tim 53m
Pablo Picasso, efter. "Harlequin".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
1d 2 tim
Sivert Lindblom, väggreliefer, 2 st.
Aktuellt bud
2 701 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d
Spelbord, Holland, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 2 tim
Eldskärm, omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 3 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
4d 4 tim
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
5d 2 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
6d 2 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 22 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.