141 föremål
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
15 tim 13m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrin, Kalix, daterat 1836.
1d 15 tim
Skrin, Kalix, daterat 1836.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
2d 11 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carin Bengts, Gula blommor.
3d 9 tim
Carin Bengts, Gula blommor.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Spegel Barock-stil omkring 1900.
5d 14 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK