Kan inte nå servern
 
1234 föremål
Golvlampa, 1940-tal.
2d
Golvlampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Eva Lange, "Valmo".
5d 3 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
3d 6 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Porträttbyst.
5d 5 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
6d
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.