1110 föremål
Eva Lange, "Valmo".
4d 23 tim
Eva Lange, "Valmo".
Inga bud
Utropspris
20 000 SEK
Curt Asker, Utan titel.
5d
Curt Asker, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Gungstol 1970-tal.
3d 1 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Porträttbyst.
5d 1 tim
Porträttbyst.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
KG Nilson, litografier, 2 st.
4d
KG Nilson, litografier, 2 st.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK