Kan inte nå servern
 
1225 föremål
Matta rölakan ca 225x160 cm.
1d
Matta rölakan ca 225x160 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
3d 18 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
3d 22 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.