Kan inte nå servern
 
1261 föremål
Gungstol 1970-tal.
4 tim 54m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Phantom Blot".
3d
Makode Linde, "Phantom Blot".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
"Geographisk Delineation".
4d 23 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
4d 23 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.