Kan inte nå servern
 
440 föremål
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
5d 16 tim
Ana María Lorenzen, "Siempre Che".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Johannes Gebhard, Vårvinter.
5d 20 tim
Johannes Gebhard, Vårvinter.
Aktuellt bud
75 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Raunio, Gammal kvarn.
6d 22 tim
Armas Raunio, Gammal kvarn.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Henrik Allert, Ripa.
4d 17 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Kleckner, Utan titel.
5d 16 tim
John Kleckner, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
6d 23 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
4d 18 tim
Matta, Saruk, gallerimodell, 358 x 78 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CO Hultén, "Sängen".
6d 19 tim
CO Hultén, "Sängen".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
6d 21 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
6d 22 tim
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
1d 22 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
2d 22 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.