Kan inte nå servern
 
373 föremål
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 4 tim
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
6d
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
3d 2 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1940-tal.
2d
Golvlampa, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
6d
Sami Rinne, Gymnopaedia XVI.
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Uno Vallman, utan titel.
7d 3 tim
Uno Vallman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.