Kan inte nå servern
 
487 föremål
Pall, omkring 1900.
1d 11 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
7 tim 8m
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
10 tim 24m
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
1d 9 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
2d 10 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 11 tim
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
3d 13 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 10 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.