Kan inte nå servern
 
517 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 tim 56m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 620 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mette Petri, "Pink vase".
6 tim 56m
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
410 EUR
Utropspris
450 EUR
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
1d
Louis Vuitton, väska "Pallas BB", 2014.
Aktuellt bud
6 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1d
Omega, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Sandström, "Tjur".
2d 3 tim
Anders Sandström, "Tjur".
Aktuellt bud
30 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
3 tim 28m
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
6 005 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gallerimatta, Bidjar ca  400 x 85 cm.
6 tim 6m
Gallerimatta, Bidjar ca 400 x 85 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, omkring 1900.
2d 4 tim
Pall, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 3 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tapio Soukka, Komposition.
4d 6 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Gucci, väska.
5d 1 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Otto Hesselbom, Månsken.
3d 4 tim
Otto Hesselbom, Månsken.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 4 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
5 tim 22m
Skrivbord med pall, Kina, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.