86 föremål
Gucci, väska.
7d 4 tim
Gucci, väska.
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
5d 2 tim
4 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
5d 4 tim
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
4d 2 tim
Diadem silver och paste.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
4d 3 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
4d 5 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåspistoler 2 st, belgiska, 1800-talets mitt.
2d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, silver, stämplad ESAB, Kristianstad 1923.
2d
4 810 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Silver, 3 delar, Sverige.
1d 3 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
8 860 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
1d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
1 tim 48m
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4 tim 44m
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK