111 föremål
Christian Dior, väska, "New Lock Flap Bag".
5d
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska.
5d 2 tim
Gucci, väska.
350 EUR
Utropspris
600 EUR
Christian Dior, brosch, 1960.
2d 23 tim
Christian Dior, brosch, 1960.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
3d
5 201 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
3d 3 tim
1 100 EUR
Utropspris
700 EUR
Luktdosa, silver, troligen Danmark 1800-tal.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Diadem silver och paste.
2d
Diadem silver och paste.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill, portfölj.
2d 2 tim
Dunhill, portfölj.
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
2d 3 tim
1 625 SEK
Utropspris
2 500 SEK