71 föremål
Ola Billgren, stilleben.
4d 6 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
3d 7 tim
Agda Holst, stilleben.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, 1800-talets slut.
2d
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljuskrona, för fyra ljus, 1800-tal, Louis XVI-stil.
2d
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
1 tim 35m
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d 6 tim
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR