1513 föremål
Aarno Salosmaa, Komposition.
7d
Aarno Salosmaa, Komposition.
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, Jio Möbler.
22 tim 15m
Soffa, Jio Möbler.
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Richard G. Carlsson, "Duchamp".
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Mullberry, väska vintage.
7d 1 tim
Mullberry, väska vintage.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
1 tim 17m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, "Bärsärk".
5d 21 tim
Anders Zorn, "Bärsärk".
7 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
4d 23 tim
10 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 1 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
2d 22 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska, "Grace".
4d 21 tim
Burberry, väska, "Grace".
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordsur, Imhof, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska, "Nile", 1989.
4d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
1 tim 39m
Båtmodell, 2000-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
3d 18 tim
Matta, Kashmar 300 x 197 cm.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK