177 föremål
Olof Arén, "Blomsteräng".
5d 11 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
2d 9 tim
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
2d 6 tim
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 370 x 285 cm.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 400 x 295 cm.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 11 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
4d 11 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK