134 föremål
Olof Arén, "Blomsteräng".
3d 18 tim
Olof Arén, "Blomsteräng".
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stig Blomberg, skulptur.
17 tim 34m
Stig Blomberg, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
4d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 370 x 245 cm.
4d 13 tim
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Täbriz, ca 390 x 292 cm.
1d 19 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Kirman, ca 420 x 300 cm.
14 tim 35m
4 150 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 19 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
2d 17 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
18 tim 16m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
2d 18 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 385 x 270 cm.
4d 15 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 18 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
17 tim 22m
Eldskärm, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK