Contemporary Art & Design 602

Välkommen till Contemporary Art & Design som innehåller riktiga pärlor från 1960-talet fram till idag samt utvalda verk av det bästa inom samtida konst, foto och post-war design. Läs mer om auktionen >

VISNING: 19 – 24 oktober på Berzelii Park 1 i Stockholm.
Öppet: mån–fre kl 11–18, lör–sön kl 11–17. Telefon: 08-614 08 46 eller 08-614 08 47.
AUKTION: 25 oktober. Start kl 17 på Arsenalsgatan 2 i Stockholm.

Visar alla 76 föremål som matchar din sökning.