Now! Contemporary Art Online

19 föremål
KENNETH GUSTAVSSON, gelatinsilverfotografi, vintage.
Klubbat pris
8 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MASAYOSHI SUKITA, Lambdaprint signerad och numrerad 14/30.
Klubbat pris
45 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
DEREK PAUL BOYLE, Aluminium print signerad och numrerad 1/1 a tergo.
Klubbat pris
8 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
DANIEL SANDBERG, C-print monterad på glas.
Klubbat pris
31 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK