Decorative Arts from the 1920-40s

21 föremål
BORD, 1930-tal.
BORD, 1930-tal.
Klubbat pris
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, art déco, 1930-tal.
SKÅP, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SÄNGBORD, art déco, 1930-tal.
SÄNGBORD, art déco, 1930-tal.
Klubbat pris
2 950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARBORD, art déco, 1900-talets första hälft.
Klubbat pris
5 312 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, Finland 1930-tal.
BARSKÅP, Finland 1930-tal.
Klubbat pris
1 250 EUR
Utropspris
700 EUR
SKÅP, ek, 1920-tal.
SKÅP, ek, 1920-tal.
Klubbat pris
220 EUR
Utropspris
600 EUR
Byrå, 1930/40-tal.
Byrå, 1930/40-tal.
Klubbat pris
35 EUR
Utropspris
150 EUR
SIDOBORD, trä, produktion Asko 1930-tal.
Klubbat pris
550 EUR
Utropspris
200 EUR
RÖKBORD "Siro", Asko 1930-tal.
Klubbat pris
700 EUR
Utropspris
200 EUR
PARAPLYSTÄLL, 1920/30-tal.
PARAPLYSTÄLL, 1920/30-tal.
Klubbat pris
150 EUR
Utropspris
300 EUR
SIDOBORD, tidigt 1900-tal.
SIDOBORD, tidigt 1900-tal.
Klubbat pris
200 EUR
Utropspris
150 EUR
Klubbat pris
321 EUR
Utropspris
200 EUR
RADIO, AEG Super 421GW, Tyskland 1941-43.
Klubbat pris
264 EUR
Utropspris
300 EUR