555
193568

Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris

Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

SKÅL, glas, sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy. Nr 38.

Slipad, klar kristall. Diam. 28,5.

Slitage. Esbo stads vapen graverat i bottnen.