Mahognyfanerad. Undertill två hurtser med lådor i sarg. Övertill rullå med lådor och fack, bordsytan beklädd i grönt tyg. Nyckelhål i ben. Bredd 145 cm, djup 87 cm och höjd 120 cm.
Slitage. Dekorbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.