Dine in Style F465

64 föremål
Harald Nielsen, kanna, silver, Georg Jensen, efter 1950.
Klubbat pris
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
K. Anderson, fat, silver, Stockholm 1930.
Klubbat pris
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bägare, 6 st, silver, Norge, 1900-talets först hälft.
Klubbat pris
7 377 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordspingla, silver, Köpenhamn, Danmark 1800-tal.
Klubbat pris
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, silver, Auran Kultaseppä oy, Åbo 1970.
Klubbat pris
870 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Trancherbestick, 2 delar, omkring år 1900.
Klubbat pris
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Gustaf Pettersson, bägare, silver, Lindesberg 1883.
Klubbat pris
1 978 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CG Råström, suffléform / karott, silver, Stockholm 1932.
Klubbat pris
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
William Fountain, tekanna, silver, London 1814.
Klubbat pris
2 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wiwen Nilsson, sked, silver, Lund, 1957.
Klubbat pris
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordsdekoration, silver, 1900-talets mitt.
Klubbat pris
70 EUR
Utropspris
150 EUR
Bestick, silver, 82 st, "Svensk Rund", GAB. 1992-1997.
Klubbat pris
25 202 SEK
Utropspris
10 000 SEK