GOLVLAMPA, stämplad Venhola, 1900-talets senare hälft.

Skärmens totalhöjd 23 cm. Höjd ca 143 cm, justerbar höjd och riktning.

Smärre slitage, skärmen med smärre färgbortfall. En aning vinglig. Ej funktionstestad.

Utropspris
200 EUR