MÖBELGRUPP, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Bambu och rotting. Soffa och två fåtöljer med textilklädda dynor. Bord med glasskiva, diameter 75 cm, höjd 56 cm.

Bruksskick. Skadad klädsel samt mindre skador på rottingen. Viss källardoft.

Utropspris
3 000 SEK