Bucketmodell. Monogrammönstrad canvas med detaljer i skinn och guldfärgad metall. Justerbar axelrem. Dragsko. Fodrad. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 26 x 29 x 13 cm.
Slitage. Märken. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.