Mahogny, lös bricka med konturerad kant, stöd med parställda ben, längd 79, bredd 46, höjd 79 cm
Åldersrelaterat slitage. Märken. Skador (kant på bricka med skada)
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10