VÄGGLYSTRAR, ett par, sengustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt.

Stommar av mässing, klädda med spegelglas och behängda med glasprismor. För två ljus vardera. Ca 75 x 40 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
3 500 SEK