STAFLI, 1900-talets slut, tillhört Tapani Raittila

Höjd 220 cm. Bredd 72,5 cm. Med hjul.

Veven saknas. Slitage.

Klubbat pris
360
4 129
377
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (8 bud)
13 jul 2019 19:05
360 EUR
13 jul 2019 19:05
340 EUR
13 jul 2019 19:04
320 EUR
13 jul 2019 19:04
300 EUR
13 jul 2019 16:03
200 EUR
13 jul 2019 12:38
150 EUR
12 jul 2019 21:15
100 EUR
12 jul 2019 18:30
30 EUR