DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, omkring 1900-talets mitt
Bland annat soffa och fåtölj "Svanen" av Arne Jacobsen med bord i teak.
Flera matgrupper, toalettinredning, soffgrupp, öppen spis, mattor, julgran, köksinredning, sovrumsinredning med mera.
Slitage. Skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.