CLAES LILJEROTH, COLLIER 18K guld med briljanter ca 0,30 ct totalt, Malmö 2001

Total vikt 31,2 g. Längd ca 46 cm. Hänge avtagbart.

Slitage. Repor.

Utropspris
10 000 SEK