Mörkblå botten med polykroma blommedaljonger, blommande grenar och hörnornament. Benvit huvudbård med pionslingor och symboler.
Något slitage, smutsig, fläckar, malskador, missfärgningar. Långsidorna med smärre trampveck, kortsidorna med skador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10