SMYCKEN 4 delar, ÖRHÄNGEN m briljanter, RING m diamanter 8/8, HÄNGE m rosa safir briljanter, 2 lösa briljanter

18K vitguld. Total vikt 4,6 g. Örhängen briljanter ca 3 mm i diameter. Ringstorlek 17,5/55 diamanter 8/8 ca 0,15 ct totalt. Hänge safir ca 3 x 5 mm, briljanter ca 0,05 ct totalt. Lösa briljanter ca 0,15 ct totalt F-G VS.

Slitage. Repor. Nagg.

Utropspris
4 000 SEK