Fanerad med mahogny. Två lådor samt dörr med bakomliggande hyllplan. Bredd 140. Djup 29. Höjd 78,5 cm. Nyckel finns.
Slitage. Smärre fläckar och fanerskador.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10