Förgylld och bronserad, skuren dekor. Fast stoppad rygg och sits. Soffans längd 114 cm. Sitthöjd ca 43 cm. Bord med skiva av marmor. Längd 96. Bredd 67. Höjd 74,5 cm.
Smärre slitage och färgbortfall.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.