"De fyra årstiderna". Fyra polykroma landskapsbilder med människor, djur och byggnader. Mörkblå huvudbård med mytologiska scener, porträtt och landskap.
Smärre slitage, smutsig, fläckar, malskador. Långsidorna med trampveck, kortsidorna med skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.