Brunt vävt intrecciato läder. Hobomodell. Fodrad. tre fack på insidan, en med dragkedja. Märkt "BOTTEGA VENETA MADE IN ITALY" samt numrerad. Spegel.
Bredd ca 40 cm, höjd ca 20 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.