Fanerat med mahogny. På pelarben med fyrpassfot med avslutande lejontassar. Med två iläggsskivor à 61 cm. Längd 273-395, bredd 103, höjd 72 cm.
Ställvis slitage. Märken.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10