Parti med träställ, 30 st, Kina, 1900-talets senare del.
Fem tallriksställ höjd 7,5-15 cm.
Tolv mindre runda ställ diameter 3,5-12 cm.
Sex runda ställ med diameter 15 cm.
Sex runda ställ med diametern 12 cm.
Ett stort runt ställ diameter 24 cm.
Enstaka nagg förekommer. Fläckar.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.