SLAGBORD, 1800/1900-tal.

SLAGBORD, 1800/1900-tal.

Furu, med två lådor i sargen, l 173, b 104, h 70.

Bruksslitage, maskstunget, sprickor, fläckar samt lösa medföljande delar till beslag.

Utropspris
3 000 SEK