KRYDDSET, 4 delar, silver, bla Adie Brothers, Birmingham, England, 1951-52.

Bricka, L 16. 2 saltkar med tillhörande skedar, en med lock, blått glas. Sockerruska. Svenska importstämplar.

Slitage. Anlöpningar. Bucklor. Repo.

Utropspris
1 500 SEK