LJUSSTAKAR, 2 st, mässing, 1800-tal.

En med rund fot. Diameter ca 13 cm. En med oval fot samt handtag. Höjd 14 cm.

Bruksslitage. Repor och märken. Bucklor. Bristningar. Lagningar.

Utropspris
1 500 SEK