14K vitguld, oval silverfärgad urtavla med stavindex, krona med sten, integrerat armband, total vikt 33 g.
Bruksslitage. Mindre lagning vid fäste. Armband något skevt. Smärre bristning i armband. Ytliga repor. Ej funktionstestad.
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor