Design
925048

Mats Borgström

(Sverige)
Mats Borgström
(Sverige)

MATS BORGSTRÖM, vas, glas, signerad "Orrefors 1879 Mats Borgström 1 - 88."

Höjd 15 cm. Diam 17 cm vid mynning.

Smärre slitage. Enstaka rispa.

Utropspris
2 000 SEK