Olika motiv av landskap och naturmiljöer, samt pagodas och figurer. Mått per blad 24x36,5 cm/ 25x36,5 cm/ 24x35,5 cm.
Blekt. Färgerna bleknade. Färgbortfall. Fläckar. Hål. Hanteringsveck. Vikveck. Kantskador. Maskstungen. Reva. Slitage. Skador. En klistrad på papper.