Kan inte nå servern
 
39 föremål
Silver, 3 delar, Sverige.
4d 3 tim
Silver, 3 delar, Sverige.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
4d 3 tim
Ljusstakar, 2 st, barock, 1700-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
32m 29s
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
33 100 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
1 tim 56m
Ljusstakar, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
1 tim 58m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
20 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.