Kan inte nå servern
 
46 föremål
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
1d
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
5d
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
1d 3 tim
Olle Brozén, skulptur, Högbo, 2018.
Aktuellt bud
420 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4 tim 47m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
21 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 2 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.